duminică, 29 iunie 2008

vineri, 27 iunie 2008

Delta Dunarii - peisaj si texturi (Partea 4)

Mai multe imagini pe link-ul de mai sus !

pescari

Delta Dunarii - peisaj si texturi (Partea 3)

Restul de imagini pe link-ul de mai sus

miercuri, 25 iunie 2008

sâmbătă, 21 iunie 2008

miercuri, 18 iunie 2008

Elements

Model : Alexandra Avram Pt mai multe imagani click AICI

marți, 17 iunie 2008

Id-uri de mess

Luate de pe forum din lista pusa de sergiu... Alina Popa Alinuta_bulinutza@yahoo.com Vlad Tiugan a_friendro@yahoo.com Bogdan Zop bogdan_zop@yahoo.com Loredana Bardas loory03@yahoo.com Daniela Apreutesei adana501@yahoo.com Ovidiu Strachinariu contact_ovidiu@yahoo.com Cristi Deaconu baros666@yahoo.com Ioana_life@yahoo.com Ciprian Andrei cipirian_andrei66@yahoo.com Catalina Zaharescu miha_zaharescu@yahoo.com Dinu Georgiana d_g_1988@yahoo.com George Marghescu dl_maggi@yahoo.com Aurel Cara bambilul@yahoo.com Sorina Canea sorina_canea@yahoo.com Andreea Giurgea giannie_11@yahoo.com Ovidiu Bastea ovidiu_bastea@yahoo.com Anca Dragomir anca_drgmr@yahoo.com Ioana Corbu ioana_corbu@yahoo.com Cristina Duta cristinaaah@yahoo.fr Adrian Puica paguletz Mihai Vasilescu blackestcrow2004@yahoo.com Alberto Bohocan albertofree2@yahoo.com Oproiu Bogdan oproiubogdan@yahoo.com Bazna Daniel dan_la_treaba@yahoo.com Cristina C. cristinagabicatana19@yahoo.com Cristina Velina Ion likeaniceangel@yahoo.com Monastroe Ciurezu monastroe@yahoo.com Cristina Baston crissu4friends@yahoo.com Poghirc Gabriela gabriela_poghirc@yahoo.com Raluc Cracut rcracut@yahoo.com Cristina Balcu balcucristina@yahoo.com Adina Chirita adinachirita@yahoo.com Radu Cazacu raducaz@yahoo.com Sergiu Iczkovits sergiu_searcher@yahoo.com

ID-uri de mess

Sport periculos